Kodėl ASSA?

ASSA – tai patikima
Apsauga nuo atidarymo visrakčiu – neprieinamumą garantuoja unikali spynos cilindro konstrukcija su mažiausiai septyniais kaiščiais, sudėtingas rakto profilis ir tikslus pagaminimas. Apsauga nuo išlaužimo – Assa spynos gaminamos tik iš aukštos kokybės išbandytų medžiagų, o cilindrai įtvirtinami duryse kiaurai praeinančiais varžtais. Apsauga nuo gręžimo – visi Assa cilindrai yra apsaugoti nuo pragręžimo. Raktų kontrolė – spynų cilindrai Assa Twin Exclusive ir Assa Max patentuoti, papildomus raktus galima pagaminti tik pateikus identifikavimo kortelę. Draudimo bendrovių akceptavimas – draudimo bendrovės akceptuoja visas saugumo spynas Assa. Assa spynos atitinka Ŧnbsp;vedijos standartą SS 3522.

ASSA – tai patogu
Paprasta naudoti net vaikams – naudotis spyna paprasčiau negu paprasta. Geros medžiagos ir mechanikos tikslumas garantuoja patogią eksploataciją ir ilgalaikį judančių spynos detalių darbą. Modulinė sistema – visos spynos detalės yra viena kitą keičiančios, iš jų galima sudaryti daugiau kaip 16 000 spynų komplektų pagal Jūsų poreikius. Rakinimo sistema padės Jums išvengti didelio raktų ryšulio. Jums užteks vieno rakto atrakinti tiek durų, kiek Jums reikia. Nesukelia alerginių reakcijų – raktai gaminami iš metalų lydinio, į kurį neįeina nikelis.

ASSA – tai kokybė
Kokybės sertifikatas ISO 9001 – aukšta Assa spynų kokybė garantuota aukščiausio tikslumo gamybiniu procesu. Garantija penkeriems metams – Assa spynų komplektai turi padidintą garantiją. Tai padidinta gamintojo atsakomybė už jo spynų komplektų darbą. Assa spynos dirba be gedimų dar dešimtį metų, pasibaigus garantiniam laikui. Išbandyta švediška kokybė – Assa gaminiai sukurti ilgam tarnavimui.

ASSA – SAUGI, PATOGI IR KOKYBIŠKA SPYNA

ASSA RAKTŲ KONTROLĖS SISTEMA

Vis dažniau šiomis dienomis įvykdomos vagystės, pritaikius rakto kopiją. Nuo šito Jus apsaugos Assa raktų kontrolės sistema. Spynų cilindrai Assa Twin Exclusive ir Assa Max, o taip pat ir raktų ruošiniai, yra patentuoti ir apsaugoti nuo kopijavimo be leidimo. Pirkdami spyną, Jūs gausite identifikavimo kortelę su slaptu kodu. Tik pateikus šią kortelę įmanoma užsakyti papildomus raktus. Identifikavimo kortelė garantuoja savininkui visišką raktų kontrolę. Be kortelės niekas negalės padaryti Jūsų rakto kopijos! Unikali cilindrų Assa Twin Exclusive ir Assa Max konstrukcija, dvi, viena nuo kitos nepriklausomos kaiščių eilės ir specifinės formos rakto profilis daro neįmanomą cilindrų atidarymą visais šiandien žinomais nesankcionuotais būdais. Jei Jūs norite kontroliuoti savo raktus, patentuoti spynų cilindrai Assa – teisingas pasirinkimas.

Raktų kontrolės programa

Saugumo sistema yra tokio patikimumo, kokio patikimumo yra jos silpniausia grandis. Assa saugumo filosofijoje pagrindinė vieta skirta spynų cilindrams. Spynos cilindras kartu su spynos korpusu ir aksesuarais parenkamas taip, kad pasiektų kiekvienai konkrečiai vietai teisingą saugumo lygį. Svarbus saugumo rodiklis yra galimybė apsaugoti raktus. Assa gamintojų sukurtas unikalus raktų kontrolės būdas. Raktų kontrolės lygis nulemia kiekvienos spynos saugumo lygį.3-jų pakopų Assa raktų kontrolė – tai optimalus saugumas ir patogumas.

Absoliutus lygis

Tai aukščiausias Assa raktų kontrolės programos lygis, kuris siūlo galutiniam vartotojui geriausią iš galimų raktų kontrolės sistemų, skirtų mechaninėms spynoms.

• Kiekvienai įdiegtai sistemai numatyta raktų kontrolės sutartis, sudaryta tarp gamyklos, Assa Partnerio ir galutinio vartotojo
• Visi Assa cilindrai ir raktai pagaminti gamykloje
• Papildomi raktai ir papildomi cilindrai Assa spynoms gaminami tik gamykloje ir juos tiekia tam įgaliotas Assa Partneris
• Papildomus raktus ir cilindrus gali užsakyti tik sutartyje nurodytas asmuo pagal sutartyje numatytą tvarką
• Visi Assa raktai apsaugoti įstatyminiu būdu – patentų ir dizainerio apsaugos tvarka
• Visi raktų kodai sukuriami ir tikrinami Assa gamykloje
• Assa Twin Global

Patentuotas lygis

Galutiniam vartotojui siūloma aukšto lygio raktų kontrolė kartu su aptarnavimu vietoje, įsigijus prekę.

• Kiekvienai įdiegtai sistemai numatyta raktų kontrolės sutartis, sudaryta tarp Assa Partnerio ir galutinio vartotojo
• Cilindrus ir raktus gali gaminti tam įgaliotas Assa Partneris
• Papildomus raktus ir cilindrų sistemas gali užsakyti tik sutartyje nurodytas asmuo pagal sutartyje numatytą tvarką
• Visi Assa raktai apsaugoti įstatyminiu būdu – patentų ir dizaino apsaugos tvarka
• Visi raktų kodai sukuriami Assa gamykloje
• ASSA Twin Exclusive ir ASSA Max

Laisvas lygis

Galutiniam vartotojui siūlomas patogus aptarnavimas vietoje, įsigijus prekę. Raktų ruošiniai bendru atveju nepatentuoti, spynos savininkas asmeniškai atsakingas už galimą raktų išplatinimą.

• Cilindrus Assa spynai gali gaminti tam įgaliotas Assa Partneris
• Visi raktų kodai sukuriami Assa gamykloje
• Assa 700

ASSA RAKINIMO SISTEMA

Rakinimo sistema reiškia, kad vienu ir tuo pačiu raktu galima atrakinti keletą skirtingų spynų arba keliais skirtingais raktais atrakinti vieną spyną. Užmirškime didžiulį raktų ryšulį – patogiau yra rakinti vienu raktu visas reikalingas duris. Rakinimo sistemos projektuojamos taip, kad kiekvienas raktas atrakina būtent tas duris, kurios skirtos atrakinti raktų šeimininkui, ir jokių kitų. Esant būtinybei, pastato šeimininkas gali turėti pagrindinį raktą, atrakinantį visas patalpas. Apribojimų raktų ir spynų skaičiui praktiškai nėra. Rakinimo sistemos patikimumas padidinamas, kontroliuojant raktus. Raktų sistemos projektavimas spynos pirkėjui – nemokamas.

Rakinimas vienu raktu

Privatiems namams, viloms.
Paprasčiausia rakinimo sistemos schema: vienu raktu arba jo kopijomis galima atrakinti keletą spynų. Pavyzdžiui, vienu raktu Jūs galite atrakinti tiek išorines namo duris, tiek garažo duris, vidines terasos duris ir dar prie to – valčių angarą ar bent jau pakabinamą dviračio spyną.
Paveiksliukas „rakinimo sistema 1“

Daugiabučio namo sistema

Daugiabučiams namams
Visi individualūs raktai atrakina taip pat ir bendro naudojimo patalpų duris. Pavyzdžiui, buto raktu galima atrakinti vestibiulį, skalbyklą, rūsį ir t.t. Saugumo sumetimais šioje sistemoje nėra pagrindinio rakto.Paveiksliukas „rakinimo sistema 2“

Pagrindinio rakto sistema

Pramonės įmonėms, biurų pastatams.
Sistema sukurta tokiu pačiu principu, kaip ir daugiabučio namo sistema. Papildomai čia yra vienas pagrindinis raktas, kuris atrakina visas duris. Tai suteikia galimybę pagrindinio rakto turėtojui įeiti į visas sistemos vidaus patalpas. Pagrindinį raktą būtina saugoti patikimoje vietoje.Paveiksliukas „rakinimo sistema 3“

Didelė sistema su pagrindiniu raktu

Didelėms organizacijoms, pramonės įmonėms, ligoninėms.
Kelios raktų sistemos su pagrindiniais raktais sujungtos į sistemą su vienu pagrindiniu raktu. Pagrindinis sistemos raktas atrakina absoliučiai visų spynų cilindrus. Dėl didelės rizikos šio pagrindinio rakto naudojimas turi būti griežtai kontroliuojamas. Idealiu atveju pagrindinis raktas turi būti plombuotas ir jo panaudojimas leidžiamas tik ypatingais atvejais.Paveiksliukas „rakinimo sistema 4“

Uždaryti meniu
SKAMBINTI